Výstavy 2013

 

 

Mezinárodní výstava psů DUO CACIB Praha - 2.-3.11.2013

 

Letošní výstavní sezónu jsme s Barunkou zakončily dvoudenní výstavou v Praze. V sobotu bylo přihlášeno 8 fen a posuzoval  rozhodčí pan Iuza Beradze/CR/.  Barunka se předvedla krásně, dostala za to pěkný posudek a byla ohodnocena známkou Výborná 3, čehož si v tak silné konkurenci opravdu cením. Druhý den se Barčí dle posudku rozhodčího pana Zdeňka Klimenta předvedla opět velmi dobře a byla ohodnocena známkou Výborná 4. Po náročné sezóně si s Barunkou konečně odpočineme a budeme se těšit na další rok :)))

 

více foto na: MZV DUO CACIB Praha

 

 
 

National dog show CAC Salgótarján /HU/ - 26.10.201

 

Poslední říjnový víkend jsme s Barunkou absolvovaly náročnou cestu do Maďarska do městečka Salgótarján, kde se konala národní výstava. Po 9.hodinách cesty nás na místě čekalo dosti chladné ráno, unavená a s teplotou  jsem se třásla zimou. Naštěstí se tam nahoře nád námi někdo slitoval, začalo se oteplovat a nakonec bylo krásně teploučko a slunečno:)) A stejně tak se nám vydařilo i předvedení ve výstavním kruhu, kde Barunka získala od rozhodčího - pana Scabó Sándor /HU/ - super ohodnocení Výborná 1, CAC, BOS /nejlepší fena/. A jak už jsem zmínila, bylo krásně slunečno, takže vše máme krásně nafoceno :))

 

další foto: National dog show CAC Salgotarján

 

 

Klubová výstava CMKCHYT - 12.10.2013, Želiv

 

Na druhý víkend v říjnu jsem nás přihlásila na Klubovou výstavu Yorkshire terrierů pořádanou klubem ČMKCHYT. Tato výstava pro nás byla velmi důležitá!!! Jednak Barunka poprvé nastoupila do Mezitřídy, ale hlavním důvodem naší účasti bylo přiznání titulu Klub. JCH a Bonitace!!! Ve svých 17 měsících Barčí splnila podmínky pro udělení titulu Klubový Junior Šampion!!! Radost byla obrovská, vše máme samozřejmě řádně zdokumentováno a vyfoceno i s předaným pohárkem :-)) /jen to počasí nám na focení moc nepřálo/ Na klubové výstavě posuzoval rozhodčí ze Srbska pan Zelko Lozic a Barunku ohodnotil pěkným posudkem - korektní hlava, korektní krk, korektní horní linie, korektní úhlení, dobrý pohyb, dobrý temperament.  I přesto, že Barunka si postavila hlavičku a nechtěla šlapat, ji ohodnotil známkou Výborná.  Zakončením naší už tak velké radosti  byla úspěšná Bonitace a Barunka se tak stala chovnou fenečkou :) Domů jsem odjížděly obě už značně unavené, ale stálo to za to!!!

 

                  

další foto na: Klubová výstava ČMKCHYT Želiv

 

Mezinárodní výstava České Budějovice - 05.10.2013

Na první říjnovou výstavu jsem s Barunkou vyjela i přesto, že jsem byla upozorněna na přísnost a tvrdost posuzování delegované rozhodčí z Rakouska -  p.Poduschka-Aigner Phyllis. Opravdu jen poskrovnu pejska ohodnotila známkou Výborný/á :(( Bohužel i Barčí dostala pouze Velmi dobrá. Nicméně výlet stál za to, počasí nám vyšlo suprově, takže byl prostor i na pořízení foteček, setkala jsem se s přáteli s dovolené, dokoupila Barunce nějaké sponečky a domů jsem přivezla vynikající klobásky :))

 

další foto: MZV České Budějovice

 

Krajská výstava Praha - Rychety, 29.09.2013

Po 14. denním odpočinku v teplém Tunisku nás čekala doslova "větrná výstava" poblíž Prahy. Výstava se totiž konala venku a po celou dobu foukal tak silný vítr, že jakákoliv úprava před vstupem do výstavního kruhu byla naprosto zbytečná, jak je ostatně dobře vidět i z pořízených fotografií:-)) Čekání na posouzení bylo nekonečné, kolem 14 hodiny jsme s Barunkou, obě řádně ofouknuté větrem, vstoupily do výstavního kruhu a byly odměněny krásným posudkem - skus nůžkový, úplný, fena správné malé velikosti, dobrou hlavou i barvou srsti - se známkou Výborná 1, Vítěz třídy mladých.

 Za krásný posudek děkujeme rozhodčímu - pan Karel Hořák!!!

 

více foto: KV Praha - Rychety

 

KV, Speciální a Klubové výstavy - Kladno, 10.08.2013

 
V deštivém počasí jsem vyjela s Barčí na další výstavu, která se konala ve Sportovním areálu města Kladno. 

Jednalo se o Klubovou výstavu pořádanou klubem YTKCHaJP a probíhala celkem ve stísněných prostorách:-( Nebylo pomalu možné najít místo na úpravu, ale přes všechny nesnáze se Barunka krásně předvedla a byla v konkurenci 6 fenek ve třídě Mladých ohodnocena známkou Výborná 2. Za krásný posudek - 14. měsiční fena, dobře se vyvíjející, pevný hřbet a hrudník, srst dobré kvality, výborné předvedení - děkujeme opět paní rozhodčí - RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc.

Počasí se nakonec také umoudřilo, takže sluníčko a nebe skoro bez mráčků jsme využili se synem pro nafocení naší malé šikulky Barunky i s pohárkem :-))

 
 
 
 
 
INTERDOG BOHEMIA Mladá Boleslav - 20.07.2013
 
Naše další cesta vedla do Mladé Boleslavy, kde se uskutečnila Mezinárodní výstava INTERDOG BOHEMIA. Jorečkové byli posuzováni v hale, kde bylo neskutečné horko, téměř nedýchatelno. Měla jsem obavy jak to Barunka zvládne, s vyplazeným jazýčkem se předvedla naprostě bravurně a v konkurenci 6 fenek si vyšlapala krásnou známku Výborná 3. Za krásný posudek - dobrá kostra, hlava s dobrou délkou čenichové partie, tmavé oko, pěkné předhrudí, dobrá kvalita srsti - děkujeme moc paní rozhodčí - RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc.

Za krásné fotky děkuji mému synovi:-)

 
 
 
Speciální výstava CMKCHYT - 30.06.2013, Želiv
 

S Barunkou jsme se tentokrát vydaly na speciální výstavu Yorkshire terrierů pořádanou klubem ČMKCHYT. Bohužel Barčí neměla svůj den, nechtěla chodit a to se nakonec odrazilo i v posudku /Kliment Zdeněk/. Přesto jsme si den krásně užily ve společnosti přátel z řad chovatelů a díky Zdeňce Spurné máme z výstavy nádherné fotografie ♥♥

 
 
 
CAC Kaposvár - 22.6.2013, Maďarsko
 

Naše první zahraniční výstava byla v Maďarsku, v městečku Kaposvár. Barunku vystavovala Jana Dytrychová, které tímto děkuji za předvedení. Holky domů přivezly pěkné ohodnocení známku Výborná 3 v posouzení rozhodčí paní Katalin Radvanszky /HU/.

 
 
Club show YTKCHaJP Praha Počernice 09.06.2013

 

Tentokrát jsme s Barunkou absolvovaly klubovou výstavu YTKCHaJP, která se konala v Počernicích a opět v hojném zastoupení. Ve třídě mladých nastoupilo 7 fen. O to více jsem byla strašně moc mile překvapena, když nám pan rozhodčí Antonín Mudra přidělil známku Výborná 2 s krásným posudkem. Přikládám fotečku mojí malé šikulky Barči s dalším pohárkem:)))

foto: https://verkavrci.rajce.idnes.cz/Club_show_YTKCHaJP_Praha_Pocernice_9.6.2013/

 

 

Regional dog show Rokycany - 08.06.2013

Krajskou výstavu v Rokycanech provázelo krásné slunečné počasí bez jediného mráčku :-)) Pěkně jsme si to s  Barunkou užívaly ve společnosti fajnových lidiček a dovršením bylo naprosto bezchybné posouzení se známkou Výborná 2 v konkurenci 5 fenek. 

Naše díky patří tentokrát českému rozhodčímu - panu Miroslavu Václavíkovi!!!

 fotohttps://verkavrci.rajce.idnes.cz/Regional_dog_show_Rokycany_8.6.2013/

 

 

Yorkshire terrier Club show Želiv 11.05.2013

Na první Klubové výstavě již Barunka nastoupila ve třídě mladých a v konkurenci 6 fenek, získala krásnou známku Výborná 3.

Za bezchybné posouzení děkujeme paní rozhodčí Monice Uhlíkové ze Slovenska.

 
 

 

DUOCACIB Brno 03.02.2013

Posuzovala rozhodčí p.Katalin Radvanszky /HU/ a Barčí si na své první výstavě vyšlapala  ve třídě dorostu hezké hodnocení Velmi nadějná 2