Výstavy 2014

 
 
Krajská výstava, Louny - 14.09.2014
 
 
Na Krajskou výstavu jsem se tentokrát vydala s pětiměsíční fenečkou Katy - Catherine z Valentýnské noci - ze svého odchovu. Počasí se moc nevydařilo, po celou dobu poprchávalo, takže příprava byla o to náročnější.
Malá Katy měla svoji premiéru a byla opravdu moc šikovná. Ze začátku byla vyplašená z lidí kolem a pozornosti, které se jí dostávalo od kolemjdoucích :), ale jakmile se měla předvést ve výstavním kruhu, tak hned pookřála a moc pěkně šlapala. Posuzovala Libuše Ubrová a Katy ohodnotila známkou Velmi nadějná 2, s velmi pěkným posudkem - 5měs. fenka, dětská, dobrá hlava, měkčí ucho, kompaktní ve stavbě, dobře běhá.
S posouzením jsem spokojená, Katy v té době přezubovala a ouška ji opravdu zlobila.
Bohužel vlastní fotky nemám, protože bez paměťové karty, kterou jsem nechala doma, prostě fotit nejde:(
Tak jsem použila alespoň fotku z web stránek výstaviště Louny vystavalouny.websnadno.cz
 
 
 
 
 
Oblastní výstava Dolní Jirčany - 19.04.2014
 
Na další dubnovou výstavu jsem s Barunkou zamířila do Dolních Jirčan nedaleko Prahy. Šlo o menší výstavu, které mám ráda, protože bývají takové v poklidu, bez chaosu, prostě příjemná atmosféra. I když foukal vítr, počasí se vcelku vydařilo a zbyl i čas na pejskařské povídání s přáteli. Posuzoval rozhodčí pan Karel Hořák a Barunku ohodnotil známkou Výborná 2, což jsem příliš nepochopila, prostě se tak rozhodl....nicméně náladu mi to nezkazilo. Se synem jsem se pokusili nafotit nějaké fotky, ale vítr byl proti nám :))
 
 

 

 

International Dog Show Chemnitz - 13.04. 2014

 

Na další mezinárodní výstavu jsem se tentokrát vydala s Barunkou do německého městečka Chemnitz. Barunka nastoupila do mezitřídy a předvedla se velmi pěkně, byla jsem na ni moc pyšná. Od rozhodčího pana Michaela Grizzle /De/ získala velmi pěkný posudek se známkou Výborná 2, res VDH. Byl to další příjemně strávený den, kdy jsem měla možnost poznat další skvělé lidičky pejskaře :)) No a samozřejmě máme vše za pomoci kamarádek zdokomentováno.

 

 

 

IX. Hanácká Národní výstava Brno - 04.01.2014

 

Letošní první výstava se konala v Brně a bohužel  pro nás nebyla moc úspěšná :( Barunka odmítala šlapat, hezky si brzdila zadečkem a podle toho byla také od paní rozhodčí Vladimíry Tiché oceněna známkou Velmi dobrá. Nicméně náladu mi to nezkazilo, setkala jsem se spoustou přátel z řad chovatelů, pořídila jsem krásné fotografie a vydržela jsem nakonec až do závěrečných soutěží. Byl to velmi příjemně strávený den a teším se na další setkání :))

více foto na: Hanácká národní výstava