Novinky 2018

    
     Pejsek z našeho odchovu

 

   Eclipse Heart z Valentýnské noci 
 splnil podmínky pro přiznání titulu
            JCh Ruska!!!!!  

 

 

 

Novinky 2014

 
 
Naše Barunka je maminkou - 04.09.2014
 
V pátek 22.8. 2014 naše sladká holčička Barunka porodila svá první štěňátka. Porod trval dlouhých 9 hodin a byl vyčerpávající hlavně pro prvorodičku Barunku, ale i pro nás s manželem co by porodní asistenty :-) Odměnou byla čtyři krásná a hlavně zdravá štěňátka, dvě holčičky a dva klučíci :-) Miminka krásně prospívají a nabírají na váze, zatím je jejich hlavní aktivitou papání mléčka a spánek :-) V sekci štěňátka jsem přiložila fotečky našich kouzelných miminek z prvních dnů jejich života ♥ ♥ Otcem štěňátek je velmi pěkný importovaný pejsek CH Royal Talisman Golden Section s výborným rodokmenem. 
 
 


 
 
 
Pozdrav od Claudinky - 10.08.2014
 

Přišel nám pozdrav od naší holčičky Claudinky - Kim.  Přechod do nové rodiny zvládla bez potíží a právě teď si užívá dovolenou :-))

Moc děkujeme za fotečky a budeme se tešit na další zprávy.

 

  

                                                                                                                      Claudinka v novém sestřihu                                                                               
 
 
Claudinka v novém domově - 13.07.2014
 
V sobotu nám odjela první fenečka Claudinka se svýmí páníčky do Litvínova a my jí přejeme krásný dlouhý život , plný lásky.V nové rodině dostala malá uličnice  jméno Kim a bez potíží se prý zabydluje.Myslím, že i tentokrát se nám podařilo  štěňátko dostat do milující rodiny, kde o naši fenečku bude dobře postaráno.Mám vždy velkou radost, když  je o má mimča dobře postaráno a mají šťastný život.Přikládám poslední fotečku Claudinky - Kim před odjezdem :))
 
 
 
 
Štěňátka Vrh C - 02.05.2014
 
Po delší odmlce se dostávám k sepsání novinek v naší chovatelské  stanici.  Ve středu 26.3. se naše Elinka stala potřetí maminkou tří úžasných miminek :) V časných ranních hodinách porodila jednoho chlapečka a dvě holčičky. Elinka je naprosto vzorná maminka, miminka krásně prospívají a já z nich mám velkou radost. Strašně rychle to utíká a naše štěňátka jsou už o nějaký den starší:  :))) Začínají se učit základní sociální návyky, zatím naprosto vzorně čůrají jen na plenku, tak snad jim to vydrží :))) No a samozejmě si strašně rádi hrají a zkoumají svět kolem sebe. Ale především jsou to velcí mazlíci a dožadují se naší pozornosti. Drbáníčko na bříšku, za ouškem, které se jim líbí, nám vracejí tím svým nejkouzelnějším způsobem. A také nesmím zapomenout, že zkouší baštit granulky a jde jim to moc dobře :))

V sekci štěňátka/Vrh C  jsou informace o rodičích a odkaz na fotečky, jak prckové rostou :)))

 

 
 
Aktualizace výstav - 13.02.2014
 
Po dlouhé době jsem se konečně dostala k aktualizaci stránek, je to už skoro rok, ne že by nebylo co psát, jen toho času bylo opravdu poskrovnu. Loňský rok jsem se s Barunkou zúčastnila nemalého počtu výstav, tak to byl pro nás rok poměrně časově náročný. Z tohoto období mám nové přátele a zkušeností, byl to prima rok :-)). Podrobněji jsem naše výstavní úspěchy vložila do odkazu "Výstavy" a doplnila spoustou krásných foteček naší malé šikulky Barunky ♥ ♥

 

Novinky 2013

 
 
 
Ben Affleck - 30.04.2013
 
Dnes jsme se rozloučili s dalším rošťáčkem . Odpoledne odjel Beníček se svou novou paničkou do  Děčína, kde bude mít krásné bydleníčko v domečku se zahrádkou :-)) A  jelikož je Beníček veliký mazel a běhání po záhradce má mooooc rád, tak si myslím že to bude šťastný pejsek. Přejeme jim krásné společné chvilky a těšíme se na slíbené fotečky :-)))
 
 
 
 
 
Kluci poprvé venku - 14.04.2013
 
V sobotu se konečně naši rošťáci dostali ven, ačkoliv odpoledne vydatně sprchlo, došlo nakonec i na sluníčko a kluci se poprvé proběhli po zahrádce. První se z přepravky odvážil vylézt Beníček a vypadal přitom komicky jak se pližil po travičce:-)) Ale už po chviličce lítali kluci  jako šídla. Samozřejmě jsem toho využila a udělala pár snímečků, tentokrát i s maminou Elinkou - foto přidáno do  fotogalerie VRH B.
 
 
 
 
 
Brooklyn Beckham - 23.03.2013
 
Tak a  máme o jednoho hafíka méně. V neděli se byla na Brooklynka podívat jeho nová panička, byla to ♥zamilovanost ♥ na první pohled :) No a ve středu se můj mazánek s námi rozloučil olíznutím na pusinku a odjel do svého nového domova. Přeji mu život plný lásky, pohlazeníčka a dlouhé zdravíčko:-))))
 

 

 
Vrh B 10 týdnů - 12.02.2013
 
Je až neuvěřitelné jak rychle ti naši prckové zase povyrostli. Den ode dne mi přijdou kluci krásnější ♥♥♥ Mám z nich moc velkou radost, jsou to mazlínkové a mají neskutečně plno temperamentu. Vesele si běhají po bytě, okusují boty páníčkům, občas tedy zkouší své zoubky i na nábytku:-)) no a já za nima běhám z hadříkem a uklizím loužičky:-))) Dnes jsem se pokusila o další fotečky, ale jsou to šídla...Pár foteček jsem přidala do fotogalerie VRH B.
 
 

 

 

Štěňátka Vrh B - 12.02.2013

 
Tak se mi zdá, že ten čas letí nějak moooc rychle. Našim vytouženým štěňátkům byl včera 1 měsíc a jsou z nich nádherní rošťáci. Těšila jsem se až prvně  otevřou očička  a najednou nám doma běhají 3 krásné kuličky/někdy tedy ještě spíše klouzají - no hold plovoucí podlaha /. A jak krásně dovedou vrčet a dovádět s bráškama. Pozorovat je, to je neskutečný relax a kam se hrabe televize♥♥♥ více fotografií v odkaze: Štěňátka/ VRH B

 

Novinky 2012

 
 
Albus z Valentýnské noci - 16.04.2012
 
Dodatečně přikládám vánoční pozdrav a fotečku od pejska Albíka, vypadá opravdu kouzelně:-)) jeho páníčkům přejeme spoustu krásných splečných chvil.:-)))
 
 
 
Aimie z Valentýnské noci - 16.04.2012
 
I další fenečka Aiminka dospěla v krásnou jorkšíří slečnu a opravdu hodně se podobá mamí Elí:-)). Má moc hodné páníčky, kteří ji s velkou láskou rozmazlují :-)) , no a samozřejmě i od nich dostáváme o Aimince milé zprávy s fotečkama.
 
 
 
Jaro 2012 - 16.04.2012
 
Před malou chviličkou vykouklo z mraků sluníčko a to mi dodalo energii:-)) pustit se i do dlouho odkládané práce. No a protože se u nás zatím nic nezměnilo, doplním alespoň fofografie Elinky a jejich mimííí z nových domovů:-)))

 

 

Pozdrav od Anies - 06.04.2011

 
Dnes přišel email s  pozdravem od fenečky Aninky se spoustou krásných fotek :-) Z Aninky je už dospělá krásná fenečka a nám z její nové rodiny i po dvou letech přichází  pozdravy s jejími fotečkami, za které jsme opravdu moc a moc rádi... Jsme rádi, že se dostala do dobrých rukou a že se  jí dostává velké lásky:-))) /jak je vidět i na fotkách/Děkujeme za péči o naší holčičku a zdravíme do Opavy :-))
 
 
 
 

Novinky 2011

 
 
Štěňátka - 31.3.2011 
 
V pondělí 18.3. jsme byli s Elinkou na ultrazvuku, ale bohužel štěňátka nečeká :(( Moc jsme se na prcky těšili, tak na podzim to zkusíme znovu...
 
 
Elinka pojede na námluvy - 16.02.2011
 
Příští týden se chystáme s Elinkou na návštěvu CHS Eta Carinae k paní Matíkové, kde jsme si i tentokrát vybrali krásného krycího pejska - JCH Cayenne Eta Carinae s výborným rodokmenem. Elinka se už/snad moc těší :))
 
 
 

 

Novinky 2010

 
Vánoční pozdrav od Albíka - 25.12.2010
 
dnes přišel vánoční pozdrav od pejska Albínka z našeho odchovu, moc děkujeme a přejeme Albíkovi a jeho rodince vše nej :))
 
 
 
 
Vánoční pozdrav od Aimie - 24.12.2010
 
vánoční pozdrav od naší fenečky Aiminky. Děkujeme a přejeme spustu krásných dnů v Novém roce :))
 
 
Pozdrav od Anies - 14.12.2010
 
Aninka má dnes rovných 10 měsíců a je z ní  krásná jorkšíří slečna...Moc děkujeme za pozdrav :)
 
 
 
 
 
 
Pozdrav od Aninky - 25.08.2010
 
první pozdrav od fenečka Aninky z jejího nového domova. Moc děkujeme za fotečku :-))
 
 
 
Pozdrav od Aiminky - 07.07.2010
 
první pozdravení od Aiminky z jejího nového domova :) 
 
 
 
Pozdrav od Albíka - 12.06.2010
 
dnes přišel první pozdrav od Albínka z jeho nového domova, děkujeme za fotečkou :)